Среда, 17.10.2018, 12:35
Гольмовский поселковый совет
RSS
Главное меню
Праздники
Праздники Украины
ПАРТНЕРЫ

Работа в Донецке: вакансии и резюме Донецка

Сайт объявлений ДНР

Вакансии и резюме Горловки

Календарь
«  Октябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входа
 
Главная » 2012 » Октябрь » 10 » ІНФОРМАЦІЯ про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Гольмівської селищної ради міста Горлівки за 9 місяців 2012 року.
10:37
ІНФОРМАЦІЯ про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Гольмівської селищної ради міста Горлівки за 9 місяців 2012 року.
Протягом звітного періоду робота із зверненнями громадян у виконкомі Гольмівської селищної ради спрямована відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», відповідних розпоряджень і доручень селищного голови.
Організація роботи із зверненнями громадян займає відповідне місце і знаходиться під особистим контролем селищного голови. Склалась певна система цієї роботи, яка забезпечує контроль за станом розгляду звернень громадян.
За 9 місяців 2012 року виконкомом селищної ради опрацьовано всього 195 звернень, в яких порушено 226 питань. Це на 12 звернень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року (183 звернення). Виконкомом селищної ради постійно проводиться відповідна робота з головами вуличних комітетів, мешканцями селища, депутатами селищної ради щодо роз’яснення основних питань життєдіяльності селища, повноважень та інших матеріалів стосовно роботи із зверненнями громадян.
Особистий прийом керівництвом селищної ради у звітному періоді здійснювався відповідно до графіку особистого прийому громадян, затвердженого розпорядженням селищного голови від 12.12.2011 № 101. Прийом проводився у робочих кабінетах та громадській приймальні. Час особистого прийому неухильно дотримується. У виконкомі селищної ради функціонує «Телефон довіри», громадянам надаються телефонні консультації.
За звітний період на особистому прийомі у керівництва селищної ради побувало 122 громадян, якими порушено 122 питання житлово - комунального господарства, ремонту житла та інші. З них 11 задоволено, на 111 надані необхідні роз’яснення. Всього проведено 158 особистих прийоми.
Особистий прийом селищним головою проводиться у робочий день – вівторок. Усього проведено 34 особистих прийомів на яких побувало 40 громадян. Ними порушено 40 питань, з них 4 – вирішено позитивно, на 36 питань надано детальні пояснення.
За звітний період до селищної ради надійшло 73 письмових звернень, що на 13 звернень більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (9 місяців 2011 року – 60 звернень), через інстанції вищого рівня надійшло 29 звернень, що на 7 звернень менше ніж за 9 місяців 2011 року (36 звернень). З 29 звернень - 6 задоволено, на 21 надані необхідні роз’яснення, 2 знаходиться в стадії розгляду.
За даними аналізу значна частина звернень мешканців відноситься до питань житлового господарства, соціального захисту населення, комунального господарства, незадовільного опалення у квартирах та інші.
Слід зазначити, що вирішення більшості комунальних питань залежить від фінансування і матеріальної бази відповідних підприємств. Крім цього заборгованість населення по сплаті за комунальні послуги також є однією з причин виконання ремонтних робіт не в повному обсязі.
Особлива увага приділяється зверненням інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, учасників війни. За звітний період до селищної ради надійшло 2 звернення від учасників бойових дій, а саме:
- Калініна Д.І., який мешкає за адресою: смт. Гольмівський, вул. Лікарняна, 19, кв. 48, з приводу відкриття аптечного кіоску у лікарні та відновлення роботи банку. Заявнику були надані всі необхідні роз’яснення стосовно наданих питань;
- Нечепорука В.А., який мешкає за адресою: смт. Гольмівський, вул. Гардіна,8, кВ. 3, з приводу ремонту покрівлі. Ремонтні роботи покрівлі були виконані.
2 звернення надходило від учасників війни, а саме:
- Літовченко П.А., яка мешкає за адресою: смт. Гольмівський, вул. Введенського, 22, з приводу відновлення телефонного зв’язку. Заявнику були надані всі необхідні роз’яснення стосовно наданого питання;
- Мазоха Н.Я., яка мешкає за адресою: смт. Гольмівський, вул. Прадянської Армії, 1, кв.6 з приводу вирішення земельного питання. Заявнику були надані всі необхідні роз’яснення стосовно наданого питання.
За 9 місяців 2012 року до Гольмівської селищної ради звернулось 847 осіб для отримання довідок з місця реєстрації і про склад родини, про наявність пічного або газового опалення у будинках приватного сектору та довідок іншого плану, 51 особа звернулась відносно реєстрації народження дітей, 104 заявника з приводу реєстрації смерті, 19 відносно реєстрації шлюбу, виконано 1185 нотаріальних дій.
У звітному періоді у селищній раді було проведено 10 «Мобільних офісів», на якому фахівці Управління Пенсійного фонду України у Микитівському районі, Микитівського УПСЗН Горлівської міської ради, Горлівського ВУ ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» відповідали на питання та надавали допомогу мешканцям селища.
Продовжує діяти система роботи та взаємодії з керівниками підприємств та організацій селища: ТОВ ММЗ "Кераммаш”, КП "Гольмівське”, Гольмівських дільниць РЕМ, КП по ТП "Вуглик”, Горлівського ВУ ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» та інших. Депутати селищної ради приймають активну участь у розгляді звернень громадян, в обстеженні житлово – побутових умов мешканців селища, надають свої пропозиції на розгляд комісії.
Для відома відвідувачів в приміщенні селищної ради на інформаційних стендах і в громадській приймальні розміщена необхідна інформація про порядок розгляду звернень, Закон України "Про звернення громадян”, нормативно – правові акти, графіки особистого прийому громадян, є зразки заяв, «Порядок про доступ до публічної інформації», затверджений селищною радою від 27.05.2011 № VІ/8-12.
Всі мешканці селища мають можливість направити лист до міського голови, для чого у селищній раді знаходяться скринька "Лист міському голові”. За цією акцією листів не надходило.
В ході аналізу роботи із зверненнями громадян у виконкомі селищної ради, звернень, розглянутих з порушенням Закону України «Про звернення громадян», немає. Всі звернення розглядаються у визначений законом термін.

Селищний голова О.Д. Ходусова
Просмотров: 314 | Добавил: proff_1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright Гольмоский поселковый совет © 2018
Ответы
Добавить сайт в каталог сайтов
Анонсы
05.06.2011 - открытие сайта Гольмовского поселкового совета
Архив записей
Погода
Поиск
.
Сайт создан компанией sit.pp.ua
Хостинг от uCoz